IKEA PRZYSTANEK KUCHNIA RUSZA W TRASĘ - FUNKCJONALNA KUCHNIA NA NIEWIELKIEJ PRZESTRZENI

Niebieski zużyty kontener, który zwiedził prawie cały świat, nie jedno widział i przewoził, kilka miesięcy pracy oraz niesamowite, kreaty...


Niebieski zużyty kontener, który zwiedził prawie cały świat, nie jedno widział i przewoził, kilka miesięcy pracy oraz niesamowite, kreatywne i zdeterminowane osoby mające wizję i pomysł jak to wszystko wcielić w życie. Za takie projekty kocham swoją pracę i jestem dumna z tego co wspólnie udało nam się osiągnąć.

W poniedziałek ruszył w trasę kontener IKEA Przystanek Kuchnia który odwiedzi 12 miast z województwa lubelskiego. Zaaranżowana w nim kuchnia, ma pokazać klientom jak można urządzić nawet niewielką i trudną przestrzeń w ciekawy, funkcjonalny oraz przytulny sposób. Mieszkańcy będą mogli zapisać się na bezpłatne spotkanie ze sprzedawcą, który zaprojektuje im kuchnię lub przyjść w dowolnym czasie i porozmawiać z konsultantem o ciekawych rozwiązaniach i asortymencie kuchennym. 

Poprzez akcję IKEA Lublin chce ułatwić mieszkańcom spotkanie ze sprzedawcami oraz zainspirować do zmian w ich domach. 

Projekt kuchni w kontenerze był dla mnie nie lada wyzwaniem. Na bardzo niewielkiej przestrzeni musiała się znaleść w pełni funkcjonalna kuchnia, wyposażona we wszystkie sprzęty oraz najciekawsze rozwiązania ułatwiające przechowywanie i korzystanie z niej. Dodatkowo swym wyglądam musiała trafić w gust zarówno tych klientów, którzy cenią sobie minimalizm jak i tych, którzy lepiej czują się w tradycyjnych wnętrzach. My w IKEA lubimy nieszablonowe rozwiązania zwłaszcza na małych przestrzeniach, dlatego znalazło się tam jeszcze w pełni komfortowe miejsce do projektowania oraz półwysep kuchenny. Dodatkowym niesamowitym doświadczeniem było wzięcie udziału w sesji zdjęciowej do kampanii promującej akcję! Efekty oceńcie sami.

Zapisy na spotkanie z projektantem oraz więcej informacji na stronie przystanekkuchnia.pl


You Might Also Like

1 comments

  1. Bardzo ciekawa forma reklamy, ale też dość ciekawy pomysł na zaaranżowanie tej małej przestrzeni.

    OdpowiedzUsuń