IKEA PO SĄSIEDZKU - MIEJSCE, W KTÓRYM CZUJĘ SIĘ JAK W DOMU

Jest takie miejsce, w którym czuję się jak w domu. Miejsce pełne pięknych wnętrz,  rodzinnej atmosfery, szwedzkich słodkości oraz dobr...


Jest takie miejsce, w którym czuję się jak w domu. Miejsce pełne pięknych wnętrz, rodzinnej atmosfery, szwedzkich słodkości oraz dobrej kawy. Nie skłamie mówiąc, że jest to jedyne takie miejsce na świecie. 

IKEA Po Sąsiedzku to szwedzka, domowa przestrzeń dla mieszkańców Lublina, gdzie nikt nie jest sobie obcy, a życzliwość jest zauważalna na każdym kroku. Możesz tu wpaść bez zapowiedzi i to nawet na dłuższą chwilę, jak do dobrych znajomych. 

Dla mnie jest to miejsce do spędzania czasu "po swojemu". Z książką na kanapie, z laptopem na kolanach, z planszówka na dywanie, z kawą na bujanym fotelu, gdzie bez wyrzutów sumienia mogę zjeść najsłodsze ciasto i być offline. 

Chodźcie ze mną celebrować codzienne proste przyjemności.

zdjęcia Paweł Szalak


You Might Also Like

4 comments

 1. Przepiękne fotografie, jestem zauroczona :)

  www.jejinspiracje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie zrobione zdjęcia, to jest to co lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W naszych aranżacjach, na życzenie klienta często wybieramy meble tej firmy. Ludzie lubią mieć mieszkania jak z okładek katalogów, co poradzić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam ikeę, lubię tam pracoweać w restauracji, robić zakupy spożywcze jak i meblowe :D no po prostu ubóstwiam ideologię tego szwedzkiego giganta ;)

  OdpowiedzUsuń