ZIMA JEST PIĘKNA DO PEWNEGO STOPNIA... CELSJUSZA - SKANDYNAWSKI DOM W LESIE

Zima jest piękna do pewnego stopnia... przy -20 lepiej wygląda zza okna. Uczucie zmarzniętych rąk czy nóg nie należy do najprzyjemniejsz...


Zima jest piękna do pewnego stopnia... przy -20 lepiej wygląda zza okna. Uczucie zmarzniętych rąk czy nóg nie należy do najprzyjemniejszych, lecz kiedy jak nie teraz jest najlepszy czas na wygrzewanie się pod kocem, na  skarpety z reniferem, na gorące kakao lub aromatyczne grzane wino. Nie ma nic piękniejszego jak wygodna kanapa i urocza zima za oknem.

Z naturą można obcować we wnętrzu, bez wychylania nosa za drzwi. Ten piękny skandynawski dom jest tego idealnym przykładem. Zaprojektowany w stylu nowoczesnej stodoły, surowy w środku i na zewnątrz, z wykorzystaniem naturalnego drewna oraz betonu. Ogromne przeszklone okna zapewniają bliski kontakt z otaczającym lasem i pięknie rozświetlają pomieszczenia. 
You Might Also Like

5 comments

 1. Ten dom jest absolutnie piękny, ale jednocześnie zimny, sterylny, bezosobowy. Jeśli mieszka tam jakaś rodzina, kompletnie tego nie czuć. A jeśli to projekt przed zakupem, każda ingerencja człowieka ze swoją osobowością zaburzy ideał. Coś za coś - mieszkać albo oglądać :-)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. z zewnątrz piękny. w środku - dla mnie trochę zbyt sterylny i za zimny ;) pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG coś niesamowitego! uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tytułu: komu się nie marzył domek w lesie z dala od ludzkości niech pierwszy rzuci kamieniem :D

  OdpowiedzUsuń