ZEGARKI CLUSE - O BYCIU PRAKTYCZNYM, WYRAFINOWANYM I WIERNYM SOBIE

W pogoni za idealnym życiem kreowanym przez reklamy, filmy oraz media zatracamy swoją wyjątkowość i unikalność . Wybieramy to co modne ...


W pogoni za idealnym życiem kreowanym przez reklamy, filmy oraz media zatracamy swoją wyjątkowość i unikalność. Wybieramy to co modne w tym sezonie, głosimy poglądy jakie są teraz na topie, chodzimy na koncerty popularnych zespołów choć znamy ich tylko jedną piosenkę, pijemy kawę w modnej restauracji bo w innej już nie wypada i nie chodzi tu o smak kawy, tylko o prestiż lokalu. Chcemy się wyróżnić, a tak naprawdę stajemy się nijacy, tacy sami jak większość wokół. Uwierzcie mi bycie wyjątkowym nie polega na pogoni za modą i nowoczesnym stylem życia. 

W tym wszystkim chodzi o to by nauczyć się siebie samego, dowiedzieć się czego oczekujemy od siebie i od innych, zrozumieć swoje potrzeby i poznać swój własny niepowtarzalny styl. Dopiero gdy staniemy się świadomi swojej osoby, tego kim jesteśmy i kim chcemy być, nauczymy się funkcjonować zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami, odkryjemy i docenimy własną odmienność, staniemy się w pełni wyjątkowi i unikalni. 

Zegarki CLUSE powstały właśnie dla osób świadomych swojej wartości oraz stylu, które potrafią dostrzec piękno w prostocie. CLUSE to nie tylko ozdobny zegarek, to element stylu życia, świadczący o praktycznym i wyrafinowanym usposobienu oraz byciu wiernym sobie.


Kobieta praktyczna

Obce jej jest bezmyślne podążanie za modą, nie obwiesza się jak choinka na święta, tylko dlatego, że takie są aktualne trendy. Jest świadoma swojego stylu, wyróżnia ją prostota i ponadczasowość. Wie jak żyć, dostrzega piękno w codzienności i nikogo nie udaje. Jest kobietą wielozadaniową, która wie czego chce i co jest dla niej dobre. 


Kobieta wyrafinowana

Błędem jest parowanie wyrafinowania z wyrachowaniem czy wyniosłością. Wyrafinowanie to piękne oblicze kobiety niezależnej, posiadającej wysoką kulturę osobistą, odpowiedzialnej, silnej oraz subtelnej jednocześnie. Nie jest jej obca ambicja i poczucie własnej wartości, wie jak osiągnąć wyznaczone cele nie tracąc przy tym kobiecości.


Kobieta wierna sobie

Bycie sobą i życie zgodnie ze swoimi wartościami jest najpiękniejszym prezentam jaki możemy sobie podarować. To jak postrzegasz siebie przekłada się na to jak postrzegają cię inni. Gdy udajesz, świat wokół ciebie też zaczyna udawać, gdy robisz coś w brew własnej woli, świat to odczuwa i robi coś wbrew tobie, gdy dajesz szczerość i dobro, świat odwdzięcza się tym samym.

Prosty, unikalny i prawdziwy styl życia to jedyny słuszny wybór. 

*ambasadorki marki
You Might Also Like

3 comments

 1. Rewelacyjny post!

  Zapraszam do mnie na rozdanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz 100-procentową rację. Wiele osób kieruje się tylko tym co jest modne. TE zegarki są cudowne! :)
  with-ideas.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, dawno nie spodobał mi się tak bardzo żaden tekst :) Może zabrzmi to trochę dziwnie, ale mam wrażenie, że swoją indywidualność łatwiej jest zatracić, gdy nie trzeba przejmować się funduszami a mając ograniczony budżet często trzeba się bardziej namęczyć, żeby kupić ubranie czy zorganizować sobie czas wolny i dzięki temu jest szansa, że będzie to mniej oklepane.

  OdpowiedzUsuń