SCHYŁEK ERY BRZYDKICH MIESZKAŃ POD WYNAJEM

Czy tylko mnie dręczą koszmary, w których poszukuję wymarzonego mieszkania, a jedyne na co mogę liczyć to pokój z tapczanem dla nastola...


Czy tylko mnie dręczą koszmary, w których poszukuję wymarzonego mieszkania, a jedyne na co mogę liczyć to pokój z tapczanem dla nastolatki, komodą z targu staroci oraz stojącą obok szafą ze sklejki rodem z marketu pod blokiem. Mam wrażenie, że właściciele mieszkań pod wynajmem chcą upchać w nich wszystko co nie mieści się już w ich domach, a szkoda wyrzucić na śmietnik lub komuś oddać. I tak oto poszukując idealnego lokum możemy liczyć na niezapomnianą podróż w czasie po wszystkich stylach wnętrzarskich zmieszanych mikserem. Niestrawność gwarantowana. 

Jest jednak cień szansy, że era brzydkich mieszkań pod wynajem dobiega już końca. Dziękujmy ludziom, którzy się do tego przyczyniają i tworzą dla nas tak wspaniałe wnętrza jak to w Łodzi.

You Might Also Like

6 comments

 1. chciałoby się ale chyba nie do końca to tak działa... my teraz szukamy mieszkania dla siebie ale w normalnych cenach tak ok. 1500-1600 zł są naprawdę straszne, stare i kompletnie zniszczone...

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi i love your blog ,, you have a new follower ,,,
  Angelica

  OdpowiedzUsuń
 3. W naszym przypadku udało się wynająć mieszkanie całkowicie puste, więc urządziliśmy je po swojemu :) następne chcemy już kupić i zabrać do niego wszystkie nasze graty. Przynajmniej nas meblościanki nie straszą ;) pozdrawiam J.

  OdpowiedzUsuń
 4. w takim mieszkaniu jak na fotkach bardzo chętnie bym zamieszkała... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Racja, jeśli myślimy o dłuższym pobycie w mieszkaniu to o wiele bardziej opłaca się wynająć mieszkanie nieumeblowane co daje nam tak naprawdę wolną rękę jeśli chodzi o wystrój jak i dekoracje. My wynajmowaliśmy właśnie takie mieszkanie, na samym początku pozmienialiśmy kolory ścian oraz kupiliśmy fajne meble :-)

  OdpowiedzUsuń