PRZEPIS NA PIĘKNY DZIEŃ - ZRÓB NAJLEPSZY PREZENT DLA SAMEJ SIEBIE

Piękny dzień nie musi być usłany różami, gdzie na każdym kroku czai się "amant" z prezentami.  Jeśli się trochę postarasz sam...


Piękny dzień nie musi być usłany różami, gdzie na każdym kroku czai się "amant" z prezentami.  Jeśli się trochę postarasz sama zrobisz sobie najlepszy podarunek w postaci po prostu pięknego dnia. Mam dla Was mały przepis na wyjątkowy Dzień Kobiet. 

Pierwsza rzecz będzie niestety dość nieprzyjemna - nastaw swój budzik na wcześniejszą godzinę. Dzięki temu zyskasz rano dodatkową chwilę dla siebie. Chęć pozostania w łóżku będzie ogromna, więc policz do trzech i żwawym ruchem wstań. W tym momencie możesz sobie już pogratulować, właśnie zdobyłaś dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć, na co ci się tylko "zamarzy". Proponuję poświęcić chwile na lekkie ćwiczenia, trochę rozciągania, kilka przysiadów by pobudzić organizm do życia. Wybierz z szafy wyjątkowy zestaw, w którym czujesz się najlepiej, zrób fajny makijaż, ułóż włosy, nie zapomnij o ulubionych perfumach. Wstając wcześniej zyskałaś również więcej czasu na przygotowanie smacznego śniadania, które zjesz spokojnie popijając kawą lub herbatą. Delektuj się tą chwilą, spraw by stała się wyjątkową. 

Przez cały dzień pamiętaj, że jest to twoje święto, to ty jesteś tą szczęściarą, która pochodzi z Wenus, uśmiechaj się choćby sama do siebie. Nie zapomnij o pozytywnym nastawieniu nawet do najbardziej znienawidzonych rzeczy, zaśmiej im się prosto w "twarz". Bądź dumna, że jesteś kobietą. 

You Might Also Like

1 comments

  1. No nie wiem - ja tam wole poleżeć pół godz dłużej w łóżku :)

    OdpowiedzUsuń