ANATOMICZNE SERCE - CUKIERKOWA MIŁOŚĆ JEST PRZEREKLAMOWANA

Be Mine Hearts   małe ceramiczne serduszka pokryte prawdziwym złotem i platyną. Reklama buduje kiczowaty obraz Walentynek, a my naiw...


Be Mine Hearts małe ceramiczne serduszka pokryte prawdziwym złotem i platyną.

Reklama buduje kiczowaty obraz Walentynek, a my naiwni na to przystajemy. Jak co roku w lutym jesteśmy zasypywani przez sklepy pluszowymi misiami, lukrowymi serduszkami, czekoladkami, wypiekami czy reklamami skąpej koronkowej bielizny. Dlaczego tak bardzo łakniemy amerykańskiego stylu życia w tak nieudany sposób.

Nie głoszę haseł "nienawidzę walentynek", zagorzałą zwolenniczką tego święta też nie jestem (szczególnie w tym kiczowatym wydaniu), ale lubię doszukiwać się pięknych rzeczy.

Prezent w postaci serce na wzór tego prawdziwego, bez którego nasz organizm nie mógłby funkcjonować na pewno zasługuje na miano wyjątkowego. Brak czerwieni i różu, nie ma regularnych kształtów, niczym nie przypomina serca, które znajdziemy na witrynach sklepów. Jest piękne w swym przekazie, symbolizuje miłość i troskę o drugą osobą, mówi o dojrzałości i oddaniu. Taki prezent na pewno zapadnie na długo w pamięć i będzie czymś więcej niż tylko bryłą w kształcie anatomicznego serca. 


You Might Also Like

1 comments

  1. Cos czuję ze musze to miec :D jak nie znoszę biżuterii tak to cudo max mi sie podoba :ooo

    OdpowiedzUsuń