FILC JAKO MOTYW PRZEWODNI - KAWALERKA W GDAŃSKU

Na powierzchni 36m2 stworzono idealną przestrzeń do codziennego życia. Zaprojektowano wnętrze tak by było jak najbardziej funkcjonalne, a...


Na powierzchni 36m2 stworzono idealną przestrzeń do codziennego życia. Zaprojektowano wnętrze tak by było jak najbardziej funkcjonalne, a do tego niesamowicie stylowe. Zaaranżowano każdą wolną przestrzeń by maksymalnie wykorzystać możliwości kawalerki - dzięki temu powstało dużo miejsca do przechowywania, wypoczynku oraz przyjmowania gości. Całe mieszkanie zachowane jest w chłodnej kolorystyce - odcienie szarości oraz bieli z ożywiającymi zielonymi akcentami. Jednak najbardziej charakterystycznym elementem jest tutaj filc, został wykorzystany w dodatkach oraz jako dekoracja naścienna w salonie. W projekcie zastosowano również meble i dodatki z popularnej sieciówki(m.in. meble z serio STOCKHOLM z IKEA), które idealnie pasują do klimatu tego wnętrza. Jest to nietypowa i zarazem bardzo proste mieszkanie, bez zbędnych elementów z ciekawym oświetleniem oraz oryginalnymi dekoracjami.


You Might Also Like

5 comments

 1. Mieszkanie już gdzieś ostatnio widziałam i byłam zachwycona... ale zastanawia mnie, czy ten model sofy sie rozkłada. Ten narożnik ma bardzo fajną formę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna przestrzeń. Podoba mi się filcowa ściana - wygląda jak beton architektoniczny a z pewnością koszt wykonania jest dużo niższy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd krzesła? ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się nie mylę z kolekcji IKEA Stockholm, ale niestety już niedostępne w sprzedaży.

   Usuń