DIY ŚWIECZNIK NA STÓŁ WIGILIJNY Z WYKORZYSTANIEM ORZECHÓW

Ręcznie wykonane  ozdoby świąteczne  stają się coraz bardziej popularne. W internecie można znaleźć setki pomysłów na ozdoby choinkowe, ...


Ręcznie wykonane ozdoby świąteczne stają się coraz bardziej popularne. W internecie można znaleźć setki pomysłów na ozdoby choinkowe, kalendarze adwentowe, świeczniki, opakowania prezentów... mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. Przyznam się szczerzę, że co roku mam problem ze stroikiem na stół wigilijny, nigdy nie mam pomysłu jak go wykonać. Zawsze przed świętami brak mi czasu, a w ostatniej chwili ciężko zrobić coś fajnego w pośpiechu. Koniec końców na białym obrusie ląduje przeważnie sama świeczka z paroma gałązkami. W tym roku postanowiłam to zmienić i wykonać własnoręczny świecznik na stół wigilijny. Nie przypuszczałam, że jego wykonanie będzie tak proste i przyjemne, a satysfakcja i radość tak duża.


POTRZEBNE RZECZY

Do wykonania świecznika potrzebne są:
- orzechy włoskie
- klej na gorąco 
- styropianowa obręcz
- kolorowa wstążka

WYKONANIE

Rozgrzanym odpowiednio klejem należy przyklejać orzechy do styropianowej obręczy, fajnie jak są rozmieszczone niesymetrycznie. Orzechy najlepiej mocować jeden przy drugim jak najciaśniej by nie powstawały luki między nimi.


Gotowy świecznik przewiązać kolorową wstążką i umieścić w nim świecę. Oryginalna i niedroga dekoracja na pewno spodoba się domownikom, idealna również jako prezent dla bliskiej osoby. Satysfakcja gwarantowana. 

Wraz z redakcją Label Magazine zapraszam na nowy album &Living
Lofty - synonim wolności i kreatywności. Przestrzeń, która pobudza wyobraźnię.


You Might Also Like

2 comments