KUCHNIA SPOTKAŃ IKEA

Kuchnia to serce domu nadające tło naszemu codziennemu życiu. Kusi nas pięknymi zapachami, niepowtarzalnymi smakami, wesołymi rozmowa...


Kuchnia to serce domu nadające tło naszemu codziennemu życiu. Kusi nas pięknymi zapachami, niepowtarzalnymi smakami, wesołymi rozmowami i miłym towarzystwem. To właśnie ona tętni życiem jak żadne inne pomieszczenie w domu.

Od 15 listopada br. w jednej z warszawskich kamienic (Al. Jerozolimskie 61/63) zostało otworzone wyjątkowe miejsce – Kuchnia Spotkań IKEA. Idealna przestrzeń na spotkania z rodziną lub przyjaciółmi. W budynku znajdują się dwie w pełni wyposażone kuchnie, na parterze mniejsza dla 8 osób oraz większa na pierwszym piętrze, która pomieści aż 16 osobową grupę, posiada ona również oprócz jadalni sporą bawialnię dla najmłodszych. Korzystanie z Kuchni Spotkań IKEA jest zupełnie bezpłatne, wystarczy wybrać odpowiadającą nam kuchnię, zarezerwować termin na www.kuchniaspotkan.pl, zabrać ze sobą składniki oraz produkty spożywcze do gotowania i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z bliskimi.


Główną rolę w Kuchni Spotkań IKEA oprócz biesiadujących gości gra modułowy system mebli kuchennych METOD. Podpowiada jak niebanalnie i sprytnie zaaranżować przestrzeń by żyło się w niej wygodniej. W kuchni możemy skorzystać również z pomocnych akcesoriów, które usprawnią naszą pracę przy gotowaniu m.in. podstawka na tablet lub książkę RIMFORSA, wózek na kółkach RÅSKOG czy taboret ze schodkami BEKVÄM. IKEA zadbała także o miejsce do odpoczynku dla swoich gości, specjalnie zaaranżowała przytulne salony do wypoczynku i relaksu.Jeśli tylko macie taką możliwość i ochotę rezerwujcie kuchnie, ugotujcie coś pysznego i wspólnie zasiądźcie przy jednym stole. Nie zwlekajcie, ponieważ przewidywany czas działania Kuchni Spotkań IKEA to koniec lutego 2016r.


You Might Also Like

3 comments

  1. ikea ma zawsze świetne pomysły :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta firma ciągle mnie pozytywnie zadziwia :) fantastyczne! Przydałaby się taka Kuchnia w Poznaniu!

    OdpowiedzUsuń
  3. Kuchnia z czarnymi blatami jest jak najbardziej w moim stylu. Lubię elementy czerni w swoich wnętrzach.

    OdpowiedzUsuń