W TROSCE O NASZ DOM - PRECZ CZARNYM SCENARIUSZOM

W większości przypadków dom jest dorobkiem życia jego właścicieli, marzeniem, do którego dążą. Nie raz trzeba pokonać wiele trudów by osi...

W większości przypadków dom jest dorobkiem życia jego właścicieli, marzeniem, do którego dążą. Nie raz trzeba pokonać wiele trudów by osiągnąć swój wymarzony cel w postaci własnego miejsca. Myśląc o własnym domu wyobrażamy sobie jak przeżywamy w nim najszczęśliwsze chwile, jak dorastają w nim nasz dzieci, w wyobrażeniach nawet codzienność staje się wyjątkowa. To w nim znajdziemy azyl i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli o niego zadbamy i uczynimy go wyjątkowym to on pokocha nas bezgraniczną miłością i sprawi, że będzie to najszczęśliwsze miejsce na świecie. Dlaczego nie uczynić, więc kroku na przód i zadbać o jego bezpieczeństwo tak jak on dba o nasze.

Istnieje wiele sposobów na ochronę własnego domu. Podczas nieobecności o pomoc można prosić rodzinę, sąsiadów lub skorzystać z usług firmy ochroniarskiej, która będzie czuwać nad bezpieczeństwem naszego dorobku. Jednak, kto lepiej zadba o nasz dom jak nie my sami. No dobrze może nie sami, lecz z małą pomocą kilku sprawnych rozwiązań.


Po zapoznaniu się z ofertą Orange 'Inteligent dom' muszę przyznać, że jest to niezwykle prosty i nowoczesny program zarządzania swoim domem. Za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfon, tablet czy komputer, możemy kontrolować sytuację w naszym mieszkaniu. 

Zapomniałeś wyłączyć telewizora lub co gorsza żelazka, bez obaw za pomocą aplikacji w telefonie możesz w szybki sposób wyłączać lub włączać urządzenia. Dostępne są również czujniki zadymienia, zalania oraz ruchu, które informują nas SMSem lub mailem o niepokojącej sytuacji w domu jak np. pożar czy włamanie. A co gdy w naszym domu znajduje się niania opiekująca się naszymi pociechami lub ekipa remontowa pozostawiona bez nadzoru. Za pomocą kamerki możemy skontrolować, co dzieje się podczas naszej nieobecności. Dostępne są również urządzenia mierzące zużycie energii, ułatwiające zarządzaniem domowymi finansami. 

Dzięki takim udogodnieniom ochrona naszego domu staje się prostsza, a my możemy kontrolować wszystko na odległości. Czarne scenariusze nawiedzające naszą głowę możemy bez wyrzutów sumienia wyrzucić do kosza.Jeśli macie ochotę zapoznać się szczegółowo z ofertą Orange 'Inteligentny dom' zapraszam na www.orange.pl

You Might Also Like

1 comments

  1. Bardzo ciekawy spis. Sama nie jestem przekonana do inteligentnego domu. Bo wydaje mi się, że wszystko co elektroniczne to może zawieźć.

    OdpowiedzUsuń