KAWA Z MLEKIEM NIE TYLKO DO PICIA - POKÓJ DZIĘCIĘCY

Dla niektórych to już ostatni dzień upalnego lata. Czas miną niewiarygodnie szybko, pora zakasać rękawy i wziąć się do jeszcze intensy...


Dla niektórych to już ostatni dzień upalnego lata. Czas miną niewiarygodnie szybko, pora zakasać rękawy i wziąć się do jeszcze intensywniejszej pracy. Przede mną okres pełen wyzwań, nowych planów i możliwości. Odczuwam lekkie mrowienie w brzuchu lub jak kto woli latające motyle, podekscytowanie miesza się ze strachem. Ale jak mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana”.

Dziś mam dla was coś niezwykle urokliwego i delikatnego. Niewielki pastelowy pokój, który absolutnie zdobył moje serce. To co podoba mi się w nim najbardziej to nietypowe umieszczenie półek, które wyznaczają granicę pomiędzy kolorami ścian. Jedna z dolnych ścian pomalowana jest na delikatny odcień kawy z mlekiem, na drugiej zastosowano natomiast urokliwą pudrowo różową tapetę. Warto zwrócić uwagę na wycięte z tapety słonie znajdujące się na ścianie koło łóżka, ciekawe i proste rozwiązanie. Górna część ścian pomalowana została na biały kolor by nadać pomieszczeniu lekkości i przestronności. 
W ciekawy sposób za pomocą zwykłego sznurka stworzono ozdobę nad łóżko, służącą jednocześnie, jako miejsce do zawieszania małych pluszaków oraz ubranek. Białe meble i pudrowe dodatki w postaci małych walizeczek i zabawek nadają pomieszczeniu niezwykle dziewczęcego i urokliwego wyrazu. Tak oto w niedrogi oraz łatwy sposób można zmienić niewielki pokój w piękne królestwo dla młodej damy.


*Spoglądam na to wnętrze i już wiem, dlaczego tak bardzo lubię to co robię.


You Might Also Like

2 comments

  1. A mi serce skradły pluszaki na sznurki. Jakie to proste a jakie piękne!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne połączenie kolorystyczne. I pomysł ze słoniami z tapety ze ściany obok fantastyczny! :)

    OdpowiedzUsuń