VINNST

Nie raz ochronią przed potworem czy zjawą wyłaniającą się z horroru w TV, utulą do snu, posłużą jako dodatkowe krzesło dla znajo...

Nie raz ochronią przed potworem czy zjawą wyłaniającą się z horroru w TV, utulą do snu, posłużą jako dodatkowe krzesło dla znajomego, lub jako stolik na jedzenie, picie czy laptopa. A skoro już mają tak szeroki wachlarz zastosowań, fajnie gdyby ich wygląd był równie nienaganny.

Osobiście je uwielbiam i mam ich dosyć pokaźną kolekcję, niestety tylko w jednym odcieniu i bez kolorowych nadruków. Ale wszystko jeszcze przede mną, czas zmian w moich wnętrzach zbliża się wielkimi krokami, więc może i one przyodzieją nowe wdzianka.

A jeśli już szukamy ciekawych poszewek warto zajrzeć na Vinnst.pl. Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą poduszek dekoracyjnych, poszewek z grafikami oraz puf typu sako. Można znaleźć tam dekoracje w stylu skandynawskim, poduszki z grafikami zwierząt, folkowe oraz sezonowe – oryginalne, podążające za trendami produkty. Dopisuję je do swojej listy życzeń.

Moi ulubieńcy


You Might Also Like

2 comments

  1. o nie! ja też jestem zakochana w poduszkach, świetne propozycje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy w takim razie do naszego sklepu on-line www.vinnst.pl :) tam ogromny wybór poduszek !

    OdpowiedzUsuń