IKEA PS 2014

Z zamiłowania do produktów firmy IKEA , chciałam pokazać kolekcję IKEA PS 2014 . Pierwsza kolekcja została wypuszczona w 1994. Obec...


Z zamiłowania do produktów firmy IKEA, chciałam pokazać kolekcję IKEA PS 2014. Pierwsza kolekcja została wypuszczona w 1994. Obecna jest już ósmą z tego cyklu.
Nazwa IKEA PS wywodzi się od łacińskiego zwrotu Post Scriptum, oznaczającego dopisek do listu. Cała kolekcja jest właśnie swego rodzajem dopiskiem do regularnego asortymentu sklepu. 
Na kolekcję IKEA PS składa się 50 designerskich produktów zaprojektowanych przez 15 projektantów z całego świata. Do ich grona po raz pierwszy dołączyło czworo polskich projektantów Maja Ganszyniec, Paweł Jasiewicz, Krystian Kowalski i Tomek Rygalik. 

Hasłem przewodnim kolekcji jest „On the move”, nawiązuje ono do wielkomiejskiego stylu życia. Produkty mają swoją prostotą, funkcjonalnością oraz lekkością iść z duchem

 i entuzjazmem młodych ludzi. Dobre wykorzystanie nawet najmniejszych przestrzeni gdzie na co dzień odpoczywamy, pracujemy, przyjmujemy gości, śpimy czy jemy posiłki.


Dobrym przykładem produktu funkcjonalnego i oszczędzającego przestrzeń może być sekretarzyk autorstwa trójki Polaków. W każdej chwili można go zamknąć i zapomnieć 
o pracy, lub po prostu ukryć niepotrzebny bałagan, który tak często towarzyszy nam przy pracach biurowych. Idealny do małego domowego biura. Jest dostępny w białym lub pomarańczowym kolorze. Moją uwagę przykuł też stolik z funkcją przechowywania. Wszechstronny z możliwością zaoszczędzenia miejsca, wprowadzający do wnętrza odrobinę koloru przy tym funkcjonalny i prosty. Dostępny w wersji białej lub kolorowej.


Zgodnie z ideą firmy IKEA wszystkie produkty są proste, funkcjonalne i ciekawie zaprojektowane. Wykonane z troską o środowisko naturalne, dobre jakościowo
i przystępne cenowo. Jednym słowem każdy może posiadać designerskie produkty by nadać swoim wnętrzom charakter, przy niedużych kosztach.

Oto spot reklamujący kolekcję IKEA PS 2014. Uważam, że film bardzo fajnie oddaje charakter tej kolekcji. Wśród popularnych miast z całego świata pojawiła się również Warszawa. Poniżej przedstawiam inne produkty z kolekcji IKEA PS 2014, które wpadły mi w oko.


You Might Also Like

1 comments