BLACK AND WHITE

Wszechogarniająca prostota w pięknym wnętrzu. Apartament projektu Annie Lindgren, szwedzkiej stylistki i blogerki. Biel i w tym przy...


Wszechogarniająca prostota w pięknym wnętrzu. Apartament projektu Annie Lindgren, szwedzkiej stylistki i blogerki. Biel i w tym przypadku jest doskonałym tłem do ekspozycji mebli i dodatków. Pomimo zastosowania tak ograniczonej i wydawać by się mogło chłodnej palety kolorów, przestrzeń jest przytulna i ciepła. 

Ściany ozdobione obrazami i grafikami, na podłodze gromadzone czasopisma, designerskie krzesła i tkaniny, wszystkie te dodatkowe elementy nadają pewien stylowy charakter temu wnętrzu. To, co urzekło mnie najbardziej w tym mieszkaniu to ciekawe rozwiązanie stolika nocnego. Zwykły taboret zastosowany, jako szafka nocna idealnie wpasowuje się w stylistykę wnętrza. Sama posiadam taki taboret i nigdy nie pomyślałam, że można go użyć do czegoś więcej niż ściągania różnych szpargałów z najwyższych półek mojej szafy – ‘potrzeba matką wynalazków’. 


Wszystkie meble jak i dodatki zastosowane w tym wnętrzu nadają mu niepowtarzalny charakter. Aż chciałoby się przebywać częściej w takich wnętrzach. 

You Might Also Like

0 comments