BEAUTY EDU

Dzisiaj będzie o wnętrzach, trochę bardziej odległych, bo aż z Australii. Luksusowy salon SPA Beauty EDU to nie tylko profesjonalny sal...


Dzisiaj będzie o wnętrzach, trochę bardziej odległych, bo aż z Australii. Luksusowy salon SPA Beauty EDU to nie tylko profesjonalny salon kosmetyczny, jest również jednym z najlepszych Akademii Urody w Melbourne.
Mój zachwyt wzbudziło jego wnętrze, śmiało mogę powiedzieć, że jestem nim oczarowana – projekt pracowni Technē Architecture + Interior Design. Mieszcząca się w ciemnej kamiennicy biała otwarta przestrzeń, wzbogacona elementami drewna, błękitu, szarości oraz beżu.  Miejsce idealne do relaksu, pełne spokoju i pozytywnej aury. Nie ma tam rzeczy przypadkowych, zbędnych, wszystko jest dokładnie zaplanowane, ułożone by stwarzać czystką spokojną atmosferę. Piękne szare fotele idealnie współgrają z błękitem, dopieszczone drewnianymi elementami w otoczeniu czystej klasycznej bieli. Charakteru dodają zjawiskowe miedziane lampy, klimat dobrego designu unosi się w powietrzu. 


Nic nie jest przypadkowo, wszystkie elementy współgrają ze sobą tworząc zaskakującą, klimatyczną przestrzeń. A teraz zamykam oczy i przenoszę się w wyobraźni do Melbourne, gdzie spędzam cudowne chwile w zjawiskowym salonie. 

beautyedu.edu.au 

You Might Also Like

0 comments